Svet-Stranek.cz

Látky - výběr:Látky - česká autorská kolekce látek

Látky - výběr

Ve studiu najdete širokou škálu látek pro moderní bydlení, které jsem osobně vyselektovala hlavně z Anglie, Španělska, Francie a Česka. Zároveň originální českou kolekci látek, která se každým dnem rozšiřuje a nabízí do současného života tu správnou dávku designu, know-how, řemesla, lokálního přístupu, šetrnosti k přírodě a pozitivní energie.


Zde na web uvedené možnosti jsou jen zlomek z celé nabídky. Velký výběr jednobarevných látek na závěsy, čalounění, polštáře, přehozy, k zatemnění... Nejlepší je osobně studio navštívit a vše si sami porovnat.
Cena většiny tisků z Anglie je 690Kč/m, cena jednobarevných látek od 460Kč/m, ceny vč. dph.

Ceny českých autorských látek jsou od 585Kč/m bavlna do 970Kč/m len.


Malá česká kolekce je česká od prvotní vize a myšlenky přes tahy tužkou na papíře, grafické zpracování v počítači po vytištěné látky.
Do celého procesu dávám nesmírné množství pozitivní energie a veškerou zkušenost z interiérů a designu. Každý si může pomocí těchto látek vytvořit jedinečný interiér a příjemné prostředí domu, bytu, chaty nebo zámku. Záleží jen jak látky nakombinujete a propojíte se svým interérem. Ve studiu jsou ukázkové závěsy tištěné i jednobarevné, polštáře. 

Rozhovor o tom, jak to vše s českými látkami začalo. Že jsou opravdu české, se světovým pohledem, v HOMEINCUBE:
http://www.homeincube.cz/moderni-interiery/hana-kroa-vim-co-udelaji-latky-s-interierem/

Víceinfovestudiunebona:

info@hanakroa.com